Jdi na obsah Jdi na menu
 


BIGFOOT

11. 4. 2010
Toto je další záhada o které ví snad každý a asi každý se jí pokoušel přijít na kloub. Jedná se o obrovskou opici ( možná velmi zarostlého vesničana ) dvojnásobné výšky jako CJ a prý je velmi rychlá a údajně nesmrtlená. Asi vám nemusím říkat čím je tato záhada inspirována. Rockstar vydali o Yettim nebo spíše Big Footovi ( Je to spíš Big Foot protože Yetti se má vyskytovat v himalájích ,ale Big Foot je americký) čtyři prohlášení ve třech z nich popírají jeho a existenci a v třetím ze čtyř řekli něco v tomto smyslu : "skuste si ho najít sami" . O bigfootovi vzniklo již několik fám mnozí říkají že ho viděli ,ale 50% z nich ho nestačilo vyfotit , 90 % z fotek na ,kterých je Bigfoot jsou jednoznačně podvrhy dalších 8 % jsou velmi podezřelé a zbytek je bude z modu nebo jsou na něm velmi těžko identifikovatelné předměty po pravdě ještě jsem nenašel fotku , která by vyložila jednoznačný důkaz existence Yettiho ,ale i přesto po něm hromada lidí pátrá a já se k nim přidám. Brzy také přidám album s několika obrázky " Big Foota" posudte sami.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jak

(jak, 27. 3. 2012 16:17)

jak se dava big foot mod do hry mod uz mam stahlej ale nevim jak se tam dava
??????????????

Bigfoot

(Veronika, 25. 1. 2011 11:23)

Ahoj,já si myslím že bigfoot v GTA SanAndreas určitě existuje.Proč???No jestli plníte v GTA hodně "misí"tak tam bude jedna s úkolem zabít bigfoota.Bigfoot není nesmrtelný.Jestli mě nevěříte tak mi nevěřte ale každy má svůj názor a ten můj je jasný.ale vraťme se k tomu bigfootovi.Když se s touto speciální misí setkáte tak vám mapa ukáže kde ho máte nalézt a zneškodnit.jen tak pro jistotu je to ve Whestonu u takové velké skáli ale na mapičce to určitě pochopíte.Jestli se bigfoot může najít jen tak v lese bez nějaké mise tak to nevím.Ale říká se že tak kolem 22:00 ve Whestonu.Děkuji za proslov.Veronika :-) hodně štěstí.

Re: Bigfoot

( gh bh, 22. 2. 2011 13:45)

Ja som ho videl o 22:00 vo whestonu. A vi

Re: Re: Bigfoot

(KULES, 25. 3. 2012 10:40)

ABYCH HO VYDĚL MUSÍM UDELAT MISI?

Blbost

(Anonym, 20. 9. 2011 18:47)

Big foot je jenom když si ho stahnete z internetu

MISTERIX MODE

???????????????

(???????????, 15. 5. 2011 13:34)

http://gta-corporation.webnode.cz/novinky/

to Veronika

(Autor, 6. 2. 2011 20:12)

Viděla jsi video , že jo. Je mi líto , ale ta mise je pouze mod , pokud si ten moš nestáhneš tak tam žádná taková mise neni.

 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>